• YouTube - Black Circle
  • Twitter - Czarny Krąg

I Runda Pucharu Polski Seniorów i zmagań zespołowych za nami!

Znakomity początek sezonu letniego 2024!

W I Rundzie Pucharu Polski Seniorów wyśmienicie poradziła sobie Natalia Michalska, która zdominowała rywalki i zajęła  miejsce, tym samym kwalifikując się do Finału Pucharu Polski!

Dużą niespodziankę sprawił Jakub Dutkowski, który jako najmłodszy uczestnik zawodów zakończył swoje zmagania na  miejscu po bardzo wyrównanych pojedynkach!

Dodatkowo do najlepszej 16 dostała się Martyna Stach zdobywając pierwsze punkty w klasyfikacji Pucharu Polski Seniorów!

Co więcej, Anna Kołodziejczyk zajęła 3 miejsce w Pucharze Polski Juniorek!

W sobotę w rozgrywkach zespołowych w ramach Drużynowych Mistrzostw Polski - Ekstraklasa Łucznicza 2024 nasze zespoły poradziły sobie bardzo dobrze w pierwszej odsłonie zawodów w tym sezonie!

W Ekstraklasie Łuczniczej Kobiet drużyna (w składzie: Natalia Michalska, Martyna Stach, Anna Kołodziejczyk i Ewelina Jadczyk) zajęła 3 miejsce, a drużyna męska (w składzie: Piotr Andrzejczak, Jakub Dutkowski i Stanisław Sypion) uplasowała się na 4 pozycji!

Panowie z I Ligi (w składzie: Jacek Ślimok, Grzegorz Feluś i Wojciech Tokarz) zakończyli I Rundę na 4  miejscu.

Serdeczne gratulacje dla naszych zawodników i ich trenerów!