top of page

Mistrzostwa LZS z medalami!

W dniach 24-25 sierpnia odbyły się Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS. Nasz klub reprezentowali: Anna Kołodziejczyk, Anna Szymańska, Małgorzata Janicka, Nikola Syma, Natalia Michalska, Martyna Stach, Marcel Pinkawa, Jakub Dutkowski oraz Wojciech Tokarz.

Najlepiej spisali się Natalia Michalska i Jakub Dutkowski, którzy zdobyli srebrne medale w kategorii młodzieżówek i juniorów. Natalii zabrakło zaledwie 2 punktów do złotego medalu! Na dodatkową pochwałę zasługuje Kuba, który podczas tych zawodów pobił swoje rekordy życiowe strzelając 324 oraz 644 punkty - BRAWO!

Martyna Stach zakończyła zawody tuż za podium - na 4 miejscu.

Anna Kołodziejczyk zajęła 8 miejsce, a Małgorzata Janicka i Anna Szymańska skończyły zawody poza najlepszą 8.

Nikola Syma i Marcel Pinkawa obydwoje finiszowali na 9 miejscu w kategoriach juniorów młodszych.

Wojciech Tokarz ostatecznie zajął 9 miejsce w kategorii młodzieżowców.

Drużyna juniorów zajęła 5 miejsce, a nasi młodzieżowcy stanęli na 3 miejscu podium🥉!

W klasyfikacji klubowej zajęliśmy 4 miejsce, a w klasyfikacji wojewódzkiej 1 miejsce.

Brawa i gratulacje dla naszych zawodników - powodzenia w przygotowaniach do Mistrzostw Polski Seniorów, które odbędą się już za 2 tygodnie w Żywcu!